1 1
JaMaTo_style

Najbolji China 2DIN

Recommended Posts

dario,dobar je taj,samo sto je pretjerao s cijenom..novu u sl.brodu u Expertu je 2200kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci odlucio si sam sebe prevarit

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci odlucio si sam sebe prevarit

He he,

ne nego samo trazim best buy rjesenje.

Zelim procitati crno na bijelom zasto rabljeni kenwood valja a novi kinez ne valja, i zasto bi kinez bio prevara na ovaj ili onaj nacin, i to po mogucnosti od nekoga tko ima iskustva a ne od nekoga tko samo filozofira a u autu ima 1din pretpotopnog sanyo-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

do koje love uopće pucaš? kinez zato ne jer je samo kopija originalnog uređaja većinom, a ono unutra je zadnji škart

Share this post


Link to post
Share on other sites

dario,dobar je taj,samo sto je pretjerao s cijenom..novu u sl.brodu u Expertu je 2200kn

na iskreno nisam ni gledo kolko je novi ili sta ,samo sam nabrzinu primjer iznjeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam erisin i zadovoljan sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam ja kineza i recenzije su ove ...ali prvo kupio u emezeti pionira cd-2din made in kina hmm,ok ima garanciju i sve radi ok, narucio 7" dvd ,navi ....svašta nešto kina -kina i nemoš naštelat sat da radi kako treba ( stalno zašteka ) al ko ga.... gubio mi se zvuk na desnom izlazu al samo na radiju ,sve ostalo ok...

Prodao ga i gle cuda radi sve bez greške ....kasnije saznam da vw ima neki k... koji pravi smetnje nekim uređajima (neznam jeli istina ,al na opelu radi bez greške) . Sve ovo je u biti mene ispalo jako skupo . Pionir 1200 kn,prodao ga za 900, kina-kina dvd 1500 kn sa pdv ,prodao ga kao za 900 kn i nakraju kupio original MCD 1000 kn i napokon sretan. Mogao sam kupiti novijeg passata hehe ,samo da mi žena neprocita ovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam sad tocno ...nije dvd vec cd ,mijenja boje ekrana sa usb-om i bluetooth

Share this post


Link to post
Share on other sites

FX700BT prtpostavljam,a zakaj ti se nije svidio? Nekaj nije stimalo kad si ga spojio ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stršio je izvan konzole i imao je prejako osvjetljenje na bocnim stranama ,inace uređaj ko uređaj sasvim ok bez zamjerke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto imam Erisin i stvarno sve 5. Malo sam razvalio utor za micro sd al eto to se promjeni i šibaj dalje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle molim savijet za kupnju najbolje jeftinjare 2DIN a da ima GPS modul i ulaz za kameru

koji auto vozis? ja sam dobio na poklon iz autosounda XT81 model kineza.. spojio sam i za sad sve radi odlicno.. istina da se ne moze mjeriti s orginalom, ali izgledom mi je super jer je ekran veliki i tipke su u boji interijera.. navigacija radi super, kameru jos nisam spojio al cu uskoro.. plavizub radi solidno.. najbitnije mi je sto ima suffle na usb-u.. ja mrzim kad moram slusati glazbu po redu. spojio sam pojacalo i glazba mi je oke.. visoki ton na zvucnike s malo basa i sub, po meni je to odlicno ispalo.. funkcije na volanu rade normlano, sad cemo vidit kako ce sluzit dalje.. jedina mi je za sad veca zamjerka sto se malo duže pali.. treba mu 20 sek al nije ni to problem.. eto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto imam Erisin i stvarno sve 5. Malo sam razvalio utor za micro sd al eto to se promjeni i šibaj dalje..

Dali si montirao parking kameru???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali si montirao parking kameru???

 

A nisam..nije mi se dalo provlacit kabele..al imam u planu jednog dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel valja ovo sta?

www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/autoradio-bluetooth-xomax-2-din-vw-vozila-ostala-oglas-12806656

 

Ili bolje nesto starije ali kvalitetnija marka?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1