0
mopar472ci

Passat b3 1.8 ne radi kilometraza

Recommended Posts

Iman passata b3 iz '90 sa analognom kilometrazom. Problem je sta mi se zadnjih par dana desava da mi cas kilometraza vrti a cas ne vrti, znaci cas radi pa cas ne radi. Jeli to do sajle ili nesto drugo. Jel iko ima slican problem i kako je to rjesia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ti se izvukla sajla jer ona nema nikakvu kopcu da je drzi pa ako si nes radio pod haubom moguce da se povuce sajla pa ne sjedne dobro. Probaj dic haubu pa je malo gurnut unutra da sjedne. To se i meni desavalo kad sam mijenjao sat, ako nije to onda sat ili onaj vrag sta ide u mjenjac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista stvar na Golfu 2 mog oca.

Pitao kod Dojkica, rekli su mu da ostavi auto par dana na promatranju.

Nije ga ostavio.

Zar je uopce bitno za auto od 24g starosti koliko je km presao?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti sat radi a samo ne vrti kilometre onda ti je u satu problem u zupčanicima unutra, rastavi pa vidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rastavi pa vidi , meni se bio samo jedan zupčanik pomaknuo u stranu na osovini gdje je brojčanik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, rastavio sam i kad sam dosa do brojcanika nisam nasa nista cudno, sve je izgledalo kako triba i kad sam sve vratio pri procesu mi je pukla kazaljka za brzinu pa sad ne vidim koliko idem na sat. A brojcanik se zasad vrti. Pa ima li ko da prodaje cilu tablu sa okretomjerom?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0