1 1
tinbuljan

Golf 3 vr6

Recommended Posts

Pozzz ekipa evo imam 2 pitanja za sad kaj sam se sjetio ... 1 pitanje glasi : htio bi naslon za ruku naci kaj se da tu sredit izvest jer to kolko je nekom seljacija meni to treba i fali u autu !

2 . Pitanje je : volan jer postoji neki manji koji ide na original glavu da se stavi ovaj moj mi je nekak preglomazan !

I sjetio sam se 3 . Pitanja vlasnik je ugradio plave diode za pozadinu od sata e sada kak bi izgledalo to sa diodama bijelim i dali se daju one kazaljke slozit da svijetle ! Hvala svima na pomoci pozz ekipa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazaljke probaj od audio a4 b5 ili golf 4 i ispod podloga stavi ladice i bit če ok.a ako stavi bijele led bit će ljepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis stavit drugi volan tad moras kupiti i glavu za taj volan da pase u golfa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis stavljat kazaljke od audia ili golfa 4, od km sata i obrtomjera bi pasale,dok su od goriva/temp krace nego original trojkine

Edited by toniBW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unazad par mjeseci sam prodao par satova od pola 6n i svi su isli u djelove a kazaljke za golfa 2/3. Tako da izgleda stimaju, slicne ovima na zadnjoj slici samo bijele. Imam jos 2 sata pa ako koga zanima pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

533c363598870d2a2a51c0d4db44371f.jpg

 

 

Slozia kazaljke al od đirometra nije radila . Teška kazaljka bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1