18 18
vekyman1

Auto otpad Tomi-ponuda autodijelova

Recommended Posts

Vedrane jel imaš prvi ljevi blatobran i vrata za pola &n i desni žuti žmigavac

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vedrane jel imaš prvi ljevi blatobran i vrata za pola &n i desni žuti žmigavac

koja je godina taj polo

 

stigao je karambol pola karavan auto je .... procjenite sami

treba tko šta???

04052009375.jpg

04052009376.jpg

04052009377.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
koja je godina taj polo

 

 

Polo je 97 12 mjesec

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pulja

Jel imas možda maglenke od honde civic 96. god., 5v (netko mi je rekao da kao nisu iste od 3v i 5v, ugl.)?

 

Jel imas kojeg audia 80 b3, trebao bi tepih prtljažnika, plastiku ispod motora i mjenjača i cijev koja provodi vodu do turbine i na sebi ima malu pumpu za vodu (1.6 td 59kw)

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel imas možda maglenke od honde civic 96. god., 5v (netko mi je rekao da kao nisu iste od 3v i 5v, ugl.)?

 

Jel imas kojeg audia 80 b3, trebao bi tepih prtljažnika, plastiku ispod motora i mjenjača i cijev koja provodi vodu do turbine i na sebi ima malu pumpu za vodu (1.6 td 59kw)

 

Hvala!

ovako nemam ni maglenke ni b3 audija trenutno, ali naletit će nešto

 

evo trojkica prodan je dio prednjeg kraja tj branik sa maglenkama, zadnji farovi i ostalo je tu trebate?

05052009381.jpg

05052009382.jpg

05052009383.jpg

05052009384.jpg

05052009385.jpg

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz

U kakvom je stanju prekidač za svjetla od ove gore 3ce i koja je cijena?

Hvala!!

Edited by Caby

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poz

U kakvom je stanju prekidač za svjetla od ove gore 3ce i koja je cijena?

Hvala!!

oko cjene moram pitati j šalter je u super stanju i ima na dva puta vađenje. Ima zasebno prednje maglenke zasebno zadnje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej...pozdrav...

imam pitanje...jel bi se našlo na otpadu hauba zadnja od g3,prednji branik od g3,armatura od g4 unutarnja kompletna...ze zadnji branik od g3...

hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest africarider

Trebam dosta toga (osim mehanike) za scirocco mk1,ako imaš ili znaš gdje nabaviti molim te javi na 098 780 454 ili africarider@gmail.com .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest doro13

Pozdrav...reci mi haubu prednju za g3, plavu indigo ili metalic da li imaš i koliko bi to bilo kunića i zanima me isto za g3 TDI,letva volana ili samo onaj možda ležaj,ne znam točno kako se to zove ali mi je volan dobio lufta...ak si me skužio :mellow: i koliko bi to koštalo? poz :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

 

Da li imaš sjedala za golf 4 , tapacirunge vrata 5kom (sve ručno) , tepih poda ,prekidač za svjetla (sata)

 

Pozdrav!

Edited by maky111

Share this post


Link to post
Share on other sites
rukavce od keca gti-a,dal imas??

nemam nažalost

 

taho za seat cupru 93-99g

nemam ništa za nju

 

imaš sta za audi b4

napiši kaj bi sve trebao

 

Pozdrav...reci mi haubu prednju za g3, plavu indigo ili metalic da li imaš i koliko bi to bilo kunića i zanima me isto za g3 TDI,letva volana ili samo onaj možda ležaj,ne znam točno kako se to zove ali mi je volan dobio lufta...ak si me skužio :mellow: i koliko bi to koštalo? poz :palacg

čuja haubu imam morao bi doći pogledati da je besprijekorna nije jer se ošteti u transportu mislim na lak, a letvu volana za tdi-ja nemam, a hauba je 350 kn

 

Pozdrav!

 

Da li imaš sjedala za golf 4 , tapacirunge vrata 5kom (sve ručno) , tepih poda ,prekidač za svjetla (sata)

 

Pozdrav!

kakva sjedala trebaš 3 ili 5 vrata i tapecirunge bilokakve??? tepih poda samo zadnji imam a prekidać za svjetla nemam

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz kolko love bi bile lampe zadnje od ove trojke gore, možeš i na pm odgovorit!

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj mi reci jel imas kakvih djelova motora od trojke 1.4???

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaš možda od chervolet ili dejvu matiza 2005 godina, ono iznad glave protiv sunca, vozačko i suvozačko, ne znam kak se to zove, bitno mi je da je zrcalo na obadva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav frende,vec smo jednom poslovali pa eto opet,daj mi reci jel imas gornji i donji vezni lim za duju....

Share this post


Link to post
Share on other sites
kakva sjedala trebaš 3 ili 5 vrata i tapecirunge bilokakve??? tepih poda samo zadnji imam a prekidać za svjetla nemam

 

 

Sjedala za 5 vrata (može i recaro) , tapacirunge za 5 vrata crne (sve je ručno - nema ništa na struju)

Tepih poda sam mislio onaj što ide po cijelom autu i završava ispod zadnjeg sjedala .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispušna grana za Golf 3 1996.g 1.4i ili 1.6, Na mašini se drži sa tri šarafa sa jedne i tri sa druge strane, a na auspuh se spaja sa tri šarafa ?

 

 

Usisna grana od R5 ona prva verzija prije 1985.god.

 

 

Paljenje Renault Twingo I 1.2 .

Edited by Perica Petar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš možda za audi b4 instalaciju tj. kablove za struju za zadnju haubu

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 18