2 2
bimi

DSG - Glasan downshift

Recommended Posts

 

 

2 Dario : te SSP lamele nisu bile baš dobre u početku

 

imas di link da je ekipa zadovoljna?

 

prve 2 serije kriminal

 

ali navodno da su sad jako dobre ,slozio englez 7R na 600 konja i vozi njihov kit i kaze da nema problema ,iskreno nisam bas nesto pretjerano googlao jel ima di sta bolje ili sta opce ima od kit pojacanih kitova

 

tj ima dodson ali košta jako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 6 brzina da u 7 brzina netreba ispustati ulje ali kad se mijenjaju treba raditi netko ko zna sta radi jer treba precizna mijerenja raditi a tolerancije su jako male

Ne kuzim kakva mjerenja, ovi na ovim clipovima na yt nis ne mjere promjene te lamele i vrate sve kak je bilo, sam u jednom videu je mjerio i stavio neki lim nest tanji

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad kupiš novi kumplung u auto Kreši , mehanicarima koji imaju ugovor sa njima posudjuju alat za štelanje , a prije toga su bili na tečaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je dsg 6 gang kak stvari stoje iduci tj bi trebao mjenjati te lamele znaci kada dam gas u 1,2,3coj iza 3500okretaja pocne smrditi

Dns sam gledao i dodje mi s popustom 3600, sad me zanima imam blizu mene Q servis pa bi tamo furao auto da to promjene ali nisam siguran dali imaju te sprave za mjenjati i znanje lik mi je rekao da su vec par put mjenjali i skidali dsg ali na dizelu, ima netko iskustva s njima cine mi se ok kak sam vidio imaju dosta alata i sve je dost novo i uredno.

Edited by fakefucker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je dsg 6 gang kak stvari stoje iduci tj bi trebao mjenjati te lamele znaci kada dam gas u 1,2,3coj iza 3500okretaja pocne smrditi

Dns sam gledao i dodje mi s popustom 3600, sad me zanima imam blizu mene Q servis pa bi tamo furao auto da to promjene ali nisam siguran dali imaju te sprave za mjenjati i znanje lik mi je rekao da su vec par put mjenjali i skidali dsg ali na dizelu, ima netko iskustva s njima cine mi se ok kak sam vidio imaju dosta alata i sve je dost novo i uredno.

Si ti cuo za interpunkciju? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ti cuo za interpunkciju? :)

Ako nisi skužio šta sam mislio ili šta pišem dam ti ja svoj br pa ti telefonski ponovim.

 

I ako nemaš što pametno za reći ne komentiraj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok polako vozim sve je normalno, kad prebacim iz N u D lupne, kada dam gas do kraja prek 3500 okretaja poćne smrditi, imam osječaj da proklizava neće ni da prebaci u veču zastane i tek onda prebaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nisi skužio šta sam mislio ili šta pišem dam ti ja svoj br pa ti telefonski ponovim.

 

I ako nemaš što pametno za reći ne komentiraj ;)

Ohladi, stavio sam smajlic. Ako sudjelujes u pisanom obliku onda treba i znati pisati. Interpunkicija nije izmisljena bez veze. Nemoj se ljutit, rekao sam to u zafrkanciji. Sretna nova godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohladi, stavio sam smajlic. Ako sudjelujes u pisanom obliku onda treba i znati pisati. Interpunkicija nije izmisljena bez veze. Nemoj se ljutit, rekao sam to u zafrkanciji. Sretna nova godina!

Ne ljutim se.

Hvala, tebi i ostalima sretna 2016-ta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretna nova svima...

lamele ti ne mogu smrditi jer su u ulju. po meni tebe zeza nekaj drugo. najvjerojatnije mehatronika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno nemam pojma što bi moglo biti, bio sam u servisu pojasnio sam im kako smrdi i kako se auto ponaša na što su mi oni rekli da je to do tih lamela.

Dali je moguće da ulje u dsg-u smrdi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam kaj da ti kažem , nije da sam se naslagao dsg-ova, ali po ovim internetskim sluajevima , to nije do lamela , a i nema uopće logike da lamele smrde a plutaju u ulju...možda je najbolje da odeš kod nekoga ko slaže automatske mjenjae pa nek ti on da dijagnozu

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam kaj da ti kažem , nije da sam se naslagao dsg-ova, ali po ovim internetskim sluajevima , to nije do lamela , a i nema uopće logike da lamele smrde a plutaju u ulju...možda je najbolje da odeš kod nekoga ko slaže automatske mjenjae pa nek ti on da dijagnozu

Nemam pojma, dali netko zna nekog majstora u zagrebu, okolici kome bi mogao odfurati auto da mi pogleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam uo za nekog ko slaže dsg u svetoj nedelji ili samoboru ...al dal je dobar il neije , di je tocno nemam pojma..mislim da ce se nac netko ko zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ares u svetoj nedelji navodno slaže lamele, kako sam ćuo slagao je dsg za dejana dimitijevića, auto je slagano za brdo i navodno sve drži dobro.

 

Ako netko ima nekog majstora ili preporuke za nekog pišite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ih par u vinkovcima, cijela hr dovozi vamo aute...

Perisa

Sopkov,

imaju jos dvojica al nisu za preporuku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto imam izmjenu zamasnjaka kroz par mjeseci. A kasnije ako bude isto problema mehatronik mijenjat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jesu li radili adaptaciju u servisu ? Mozda postoji update software-a pa moguce da bi se nesto i poboljsalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odustao jer su u servisu supci kojima se neda zajebavat i razmisljat. Sad privatnim kanalima to rijesavam

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2