2 2
marioST

Skripanje guma oko vrata

Recommended Posts

Naime pocelo me zivcirat na malim brzinama preko neravnina mi skripe kederi tj gume oko vrata i prozora.. auto je spusteno ako to ista znaci..inace golf 6..ima li kakvo rjesenje za to i jeli iko ima slicnih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odes u apoteku i kupis glicerin. Dobro je i da se guma ne suši. Mozes koristiti i za brisače

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam ja isti problem na polu 6c,ja sam naspricao onim sprejem za gume.moze i glicerinom,ucinak je isti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno da to moze proizvoditi tako iritantni zvuk..kao da se auto uvija cilo pogotovo kad sa kornize silazim..uzea sam od liqui moly silikon sprej.malo pomogme al nije to to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nema nikakvo rjesenje za ovo znaci..napominjem najvise buke dolazi gdje se naslanjaju vrata na onaj sredisnji stup..tj prednja i zadnja vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzmi cisti glicerin u apoteci imas od 2 decilitra dodje 10-15 kuna i namazi te gume..nemoj stavljat vode u glicerin .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa napisali smo ti s cim da namazes,pa si ti silikonom u spreju sprical.imas raznoraznih preparata za odrzavanje gume pa probaj s time,meni je skripanje skroz prestalo i ne javlja se vec dva mjeseca...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2