1 1
bruiser

Kontrola lakirera

Recommended Posts

Da objasnim situaciju..

Auto je udaren u vrata, krivica drugog vozača, sve rijeseno preko osiguranja.

Dogovoreno je kitanje vrata i lakiranje, međutim na inicijativu majstora, poslan je zahtjev za novom procjenom, kako bi se dobila nova vrata od osiguranja.

 

Procjenitelj dolazi, odobrava zahtjev za novim vratima. S lakirerom se dogovaraju jos neki elementi na autu za sredit.

 

E sad. Tip je malo sumnjiv i izvlači se kad ga se pita da pokaže stara vrata.

Kako se moze provjerit da nije stara vrata bacio u kit a sebi stavio lovu u džep?

Da li postoje neki mehanizmi kontrole?

Uostalom rekao je da dobiva nova original vrata iz njemačke za 3 dana, što je bar meni malo nategnuto.

 

Sutra je auto gotov, a predan je u četvrtak.

Evo sad mi buraz kaze da mu je majstor rekao da Allianz uzima stara vrata. Wtf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjerač debljine laka....Ak su nova vrata tu nema bit igdje deblji nanos od 1mm po mom miljenju..

Edited by Roki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da objasnim situaciju..

Auto je udaren u vrata, krivica drugog vozača, sve rijeseno preko osiguranja.

Dogovoreno je kitanje vrata i lakiranje, međutim na inicijativu majstora, poslan je zahtjev za novom procjenom, kako bi se dobila nova vrata od osiguranja.

 

Procjenitelj dolazi, odobrava zahtjev za novim vratima. S lakirerom se dogovaraju jos neki elementi na autu za sredit.

 

E sad. Tip je malo sumnjiv i izvlači se kad ga se pita da pokaže stara vrata.

Kako se moze provjerit da nije stara vrata bacio u kit a sebi stavio lovu u džep?

Da li postoje neki mehanizmi kontrole?

Uostalom rekao je da dobiva nova original vrata iz njemačke za 3 dana, što je bar meni malo nategnuto.

 

Sutra je auto gotov, a predan je u četvrtak.

Evo sad mi buraz kaze da mu je majstor rekao da Allianz uzima stara vrata. Wtf?

 

Ako ti ne pokaže stara vrata, mulja te 100%. Traži stara vrata, ionako su tvoja, a ne njegova. Koji klinac taj glumi uopće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio buraz danas, pa se nije snašao. Pitao ga da vidi vrata, a ovaj mu bacio foru da dečki spremaju radionu il tak neku glupost.

Idem ja sutra po auto pa cu tražit stara vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj magnetom po dijelu gdje su vrata bila udarena

 

osiguranje isplacuje štetu...sta ce oni sa svim starim dijelovima od svih vozila koja isplate? :lol2

Edited by Luka_DSG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je prica smijesna

 

Skini tapecirung i oplatu na tim vratima i pogledaj iznutra kakva su

Edited by Luka_DSG

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i planirao. Samo sam htio preventivno djelovat. Ak ne da vrata sutra, znači da mulja. E onda cemo se malo drugačije dogovorit oko isplate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odma mi je to palo na pamet, al burazov je auto. On je sve izdogovarao, ja sad saniram štetu haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

cista nasa balkasnka muljaza!!!

ne znam jeli mi promaklo ili nije napisano.

o kojem autu se radi???

tu je lova podjeljena na lakilera i procjenitelja ili cak i na vlasnika i procjenitelja

dobio si savjete kako sto pogledati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Croatia osiguranje meni nije dalo far sa malo puknutom kopčom, slali su ga navodno na uništavanje , ja zvao osiguranje iz ovlaštenog jer su u ovlastenom rekli da će mi dato sve dijelove kad osiguranje dopusti. Ovaj iz osiguranje je rekao da previše ljudi uzme stare razbijene dijelove i montira na drugi auto i pokuša naplatiti lažnu štetu , što znam da je istina jer su meni u jednom ovlastenom nudili da kupim malo razbijene dijelove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispalo je sve ok iako je tip do zadnjeg izbjegavao pokazat vrata i to mi nikako nije bilo jasno zašto.

 

Došao na kraju ja s burazom i pitam na finjaka : nemojte zamjerit, ali ja bi volio vidit gdje su stara vrata.

Ovaj slozio facu koda sam mu mamu spomenuo.

I odvede nas u lakirnicu i kaže da ih uzmemo.

 

Ne znam zašto se izvlačio cijelo vrijeme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrato ti je stara vrata?

 

Ne znam zašto se izvlačio cijelo vrijeme

Čuj, ta vrata vrijede neku kunu makar u željezu. Netko skuplja boce, netko željezo, sve je to lova.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1