1 1
Peksy

Golf 4 kocnice

Recommended Posts

Ugl problem je sljedeci,auto koci super al papucica nehvata di bi tribala,sistem je ozracen 1001 put tkd do toga nije,hvata na cca pola a kad se dobro stisne moze se stisnit do kraja,a kad sidnem u drugu cetvorku papucica odma hvata i nema propadanja(kad svoju napumpam propadne do dijela di hvata)....Tdi 110hp

E da stavljene su kocnice 312mm prije su bile 280 i isti problem je bija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ozračen i ABS,a kažeš da je,kočioni cilindar gumice rekle pa pa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da je on zar kocnica nebi tribala skroz propast?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko si da kad držiš stisnuto polako propadne do kraja.Znači da propada skroz ili ipak ne?

Nisi napisao početak priče,od kad je to krenulo,jel rađeno nešto po kočionom sistemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je kupljeno s tim problemon,a nekidan sam montira 312 i isto je sve...ozraceno je dobro,kada drzim propadne do cca pola i tu stoji a kad je jace stisnem mogu je stisnit do kraja al nepropada do kraja...a primjetija sam kad dobro ugrijem kocnice koda bolje hvata..

Edited by Peksy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je ostalo bez ulja skroz pa treba preko dijagnostike pokrenut abs pumpu da odradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rucna je visoka... jesu li zad kljesta ok?

Sejm sit imah s kljestima s neispravnim sistemom za rucnu... Ugl manualno je trebalo izbacit cilindar na mjeru pločica jer se isti uvjek vracao u pocetni polozaj i tako treba dva stiska da priljubi jako uz plocice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rucna na drugom zubu i hvata dobro,provjereno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugl problem je sljedeci,auto koci super al papucica nehvata di bi tribala,sistem je ozracen 1001 put tkd do toga nije,hvata na cca pola a kad se dobro stisne moze se stisnit do kraja,a kad sidnem u drugu cetvorku papucica odma hvata i nema propadanja(kad svoju napumpam propadne do dijela di hvata)....Tdi 110hp

E da stavljene su kocnice 312mm prije su bile 280 i isti problem je bija :)

 

 

Jesi li mjenjao lajtung?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji?

 

Pa napravio si uppgrade na veće diskove i još pitaš koji?

Provjeri stanje lajtunga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam toliko lud :P sve je sta se njih tice ispravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prominjen glavni kocioni,i jedna klista(koja se nisu mogla ozracit) i dalje ista stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam,to mi je jedino ostalo,pokusat ozracit il je prominit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je sistem ostao bez tekucine onda bez aktiviranja pumpe absa i pojedinog kotaca jako tesko izbacit zrak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktivirana pumpa i opet nista,ljut sam poprilicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usao sam u output test,i tu ima kao nesto pregled za svako kolo,i kad abs pumpa natlaci kocnica bude tocno di triba kocit,a trebao sam uc h basic settings a to cu u ponediljak....nisam pametan hocu li pokusaz i taj test jli da minjam pumpu posto sam sve ostalo prominija hahaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

U upustvima stoji da tlak u posudi za k.ulje mora bit 2 bara. Znaci trebalo bi probat s tlacnon posudom koja tlaci k. tekucinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nemam je a nez di je nabavit....jeli pravilo ozracivanje u basic settings ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozraceno,izaslo malo zraka al kocnica i dalje ista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prominjen i abs modul i naravno auto i dalje isto....Auto ima kocionu silu kakva treba bit al papucica nije na mistu di triba bit....sve je prominjeno osim servo bubnja....e da kad idem brze i nagazim kocnicu dobro,i kocim opet poslje auto koda koci na visem mistu...tkd vise neznam sta radit....

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1