1 1
Peksy

Golf 4 kocnice

Recommended Posts

Da je to ispravno bija bi na njusci,ovako necu pa da neko kaze da sam vaki naki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali itko zna za sta su amo rec dva ventila(abs esp) na glavnom kociono.....imam drugo auto ista godina samo je motor pd i nema te ventile...pa dali itko zna koja je svrha?

Dali itko zna za sta su amo rec dva ventila(abs esp) na glavnom kociono.....imam drugo auto ista godina samo je motor pd i nema te ventile...pa dali itko zna koja je svrha?

E da upaljeno auto jedan pokazuje 0.63 bara drugi -0.63bara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako netko moze pomoc....kada se ugasi auto i drzi kocnica,dali ptitisak nabiva kocnicu prema vrhu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promjenjen servo bubanj i stavljen glavni kocioni orginal i dalje ista stvar ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze sacuvaj,u utorak idem ozracit auto na tlacnu posudu,to je jedina stvar sta nisan radija ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko sam ti da ces plakat za tricom ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina prednost cetvorke je sta se bolje salta ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim temu vec neko vrijeme... isti problem sam i ja imo kad sam stavio zadnje celjusti od cetvorke na svog passata. Celjusti su imale 41 mm klip. Plocice ostale stare. Meni se problem rjesio sam od sebe nakon mjesec dana. Pripisao sam to onim oblogama na plocicama sto su kao od gume. Prije je bio 38 klip i on je u njima napravio udubinu po sebi. Kad je dosao 41 klip on je moro radit novu udubinu za 3 mm siru. Kad sam poslije radio zadnji most na novo i stavio nove plocice i diskove sve je odmah radilo kak spada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klip nebi trebao uopce radit udubinu... Samo moze nazuljat gumiranu zastitu i to je to.

Problem zna bit u vracanju klipa vise neg sta je potrebno... kad se pedala pusti "vakum" vrati klip vise unutra..... Pri reparaciji il ciscenju celjusti to se moze provjerit i rjesit... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i mislio, nazulja tu gumenu zastitu. Primjetio sam da manje propada ako bi preko noci rucna ostala podignuta pa sam mislio da nazulja tu zastitu pa manje vraca.klup unutra, ali ovo s vakuumom vise ima smisla. Meni je to slabilo sve dok skroz nije prestalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnje celjusti su obe nove ?

Vozija sam i s rucnom,auto je cak noznom losije kocilo kad je dignuta rucna zub dva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eo cisto reda radi....otkad je prominjen servo bubanj i gl kocini...kada dignem rucnu(nelose) papucica bude di triba bit...tkd prigledat cu klista iako su nova i pokusat s novim plocicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd probaj odzracit sa rucnom gore. Ako je vakuum ponistit ce se jer je klip vani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusat cu kroz par dana na tlacnu posudu pa cu vidit

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1