0
Gawro

Obd golf 4

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Spojim auto na dijagnostiku i taj uredjaj ne svijetli. Ugl bluetooth uredjaj koji provjereno radi. Dam kontakt. Upalim auto nista. Osiguraci su svi ok. Mjerili smo napon na 4 i 16 pinu. Na 16 pinu nema struje. Sta to znaci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velim. Osiguraci su ok. Pod tim mislim da je frend spojio onu pikalicu na sasiju i testirao osigurace. Na svim je pikalica svijetlila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na obe strane?

 

Jer jedna strana osiguraca uvijek ima struje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pikao je sve redom s jedne i druge strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stvar u uredjaju ako kazes da u drugim autima radi, u ovom bi ti trebao barem prvu crvenu lampicu upalit kao znak da ima struje...

 

Pogledaj zice iza obd-a da se nije koja pocupala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je na tvom, kod mene su 2 vide sastrane i konektor ide dolje...

Kazu da je osigurac za upaljac i obd isti, jel radi upaljac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upaljac radi. Budem probao raskopusat konektor. Vidio sam neki torax saraf pa cemo vidjet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stvar u uredjaju ako kazes da u drugim autima radi, u ovom bi ti trebao barem prvu crvenu lampicu upalit kao znak da ima struje...

 

Pogledaj zice iza obd-a da se nije koja pocupala...

Meni svitli samo crveno kad spojim, znaš li do čega bi to moglo bit? Isto ovakav nekakav šugavi bluetooth uređaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svijetli samo crveno kada ga ustekas, znaci da ima struje, onda ga uparis sa mobom i onda pocmu ostale zmirkat, na nekim autima treba dati kontakt ili upalit auto da radi...

 

Moj je ovakav:

 

Bluetooth_Elm327.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na 5 ici kad ustekas upali se crvena lampica i kad upalim auto onda zuta i zelena .i knda uparim s mobom i to je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači meni ne valja uređaj ili je do auta nešto, jer kad uštekam svitli crveno, uredno se spojim sa mobitelom al mi piše da se ne može spojiti na ecu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi upalio auto? Jer recimo audi a5 mira bit upaljen da se spoji na ecu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spojio sam pravu dijagnostiku na auto i nula bodova. Nema struje u konektoru. Osiguraci na akunulatoru i s lijeve strane armature su ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0