0
RaZ0R911

Golf V 1,9 TDI Ulje

Recommended Posts

Pozdrav

 

U ovlaštenom servisu za zamjenu ulja traže 499kn

U to je uključen čep,filter,podloška i 4 l ulja Castrol Magnatec Professional OE

 

Kakvo je to ulje s obzirom na dosadašnje Castrol Edge 5W40 505.01?

 

Dali bi trebao preči na Mobil 5W30 505.01,isto ulje se ljeva u moj službeni Caddy 2.0 SDI sa 340tkm.

 

Hvala:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta nije akcija 4+ 369kn kao sto pise na reklami??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm. Znam da u ZGu Porshe nudi sad akciju 369 kn servis + ulje + filter... Vidio sam u Intersparu Castrol Edge zna bit na akciji 210 kn 4 litre

Share this post


Link to post
Share on other sites

na 4+ online se mozes i narucit i nema izmjene cijene vec je identicna promidbenoj... ;) Ovlasteni to i nevolie zato se tu kod njih nadje kojih sto dvjesta kuna vise.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm. Znam da u ZGu Porshe nudi sad akciju 369 kn servis + ulje + filter... Vidio sam u Intersparu Castrol Edge zna bit na akciji 210 kn 4 litre

 

Puno je pisalo po temi, veliki trgovački lanac kupuje u velikim količinama i zato jeftino nabavljaju. Jesi li pročitao tko je dobavljač ? Onda bi znao otkuda nabavlja i koji je lažnjak.

 

Akcija odnosi na neki model (iako nisu naveli koji model u pitanju)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da postoji lažnjak ulje, pogotovo u slobodnoj prodaji jer ipak to mora proci nekakav test verifikacije? Kao i ove nase tenesice koje kupujemo na ebayu i inim stranicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas bio u Zubaku u VG i pitao koliko je izmjena ulja za mog passata kaze oko 650 kn jer je auto stariji od 4 godine kao da akcija vrijedi samo za aute mlade od 4 godine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za koji je auto 369 kn ako se ne varam kako je pisalo na reklami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promjenjeno ulje u ovlaštenom servisu.Sveukupno sa akcijom pregleda auta za 49kn,ispalo me 556kn.

 

Nikad zadovoljniji,inaće su mi majstori zamazali blatobran,plastika zaštite motora bi mi uvjek visjela no ovi su posao napravili fenomenalno.

 

Svaka preporuka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0