0
rade007

Preporuka za lakiranje u ovlastenom servisu?

Recommended Posts

Imate li nekakve preporuke,trebao bi polakirati jedna vrata koja mi je netko kljucem ogrebao?Uvjet je da je u sklopu ovlastenog servisa i da se posao odradi korektno odnosno da se pogodi nijansa i da bude bez curaka i da se ne vide tragovi smirgla ispod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ti tu mozemo preporuciti? Netko ima dobra iskustva u jednom ovlastenom, a netko opet losa u tom istom. Tako da tu nema pravila.

A drugo, nisi ni napisao odakle si i gdje bi mozda isao to odraditi.

Treće, ako ces već radit to u ovlastenom, onda te boli briga i da nesto ne naprave ok prvi put, vratis na reklamaciju i amen. Ni prvi ni zadnji koji je to napravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me za Zagreb.Pa nije bas da mi se hodocasti po servisima,jer auto mi je potreban pa mi je onda problem biti bez auta.Imao sam u planu vozit kod Javor i sina ali kod njih nema mjesta,tako da bi to odradio u sklopu ovlastenog servisa zato me i zanimaju preporuke tko to moze korektno odraditi...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah,kod njih sam vec dosta hodocastio tako da sam njih odma otpisao...

Nekog za preporuku?

Moze cak i da nije ovlasteni ali da provjereno dobro radi?

Edited by rade007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,pogledao sam neke radove na njihovoj face stranici i vec sam dobio jednu preporuku za njih,tako da sam odlucio za dampini-a,sutra jos zovem za detaljan dogovor ali u pon vjerojatno vozim auto k njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,pogledao sam neke radove na njihovoj face stranici i vec sam dobio jednu preporuku za njih,tako da sam odlucio za dampini-a,sutra jos zovem za detaljan dogovor ali u pon vjerojatno vozim auto k njima...

Iiiiiii? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci oni su kao najbolji, a cijene i čekanje? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0