0
master

Golf Mk.4 euro look

Recommended Posts

ovako je izgledao prije

 

003.jpg

 

001.jpg

 

004.jpg

 

005.jpg

 

007.jpg

 

003.jpg

 

backtogether004.jpg

 

Program022.jpg

 

Program025.jpg

 

a nazalost sada izgleda ovako :ne

 

VW016.jpg

 

VW014.jpg

 

VW010.jpg

 

VW008.jpg

 

a vlasnik,

 

Program012.jpg

 

"the list of injuries

 

-Fractured skull, Brain bleeding, damaged eye nerves and loss of Rt peripheral vision

-Fractured neck in C2

-Shattered disk in L3, Fusion between L2,3,4

-Split pelvis in half, Broke the Lt wing of Pelvis, Fractured Sacrum

-Collapsed Lungs, Internal Bleeding

-Broke Lt Heel, Shattered Rt Fibular, lost 80% of Rt heel, Fractured Tibia, Major nerve damage to Lt leg"

 

sreca je uopce da je ostao ziv, uskoro ce prohodati, i pocinje raditi na novom projektu, Golf Mk.II....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj koja ??alost :(:( sve me ne??to zaboli kad vidim auto(ak se u sada??njem stanju mo??e tak nazvat)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roll bar je zakon,i to ga je spasilo.Taj roll bar je jebena stvar i sigurno ce ici u moju duju.

Ovo je zalost,bas sam gledao odpocetka slike i reko nemogu vjerovat kako lijepo i sa ukusom slozena cetvorka,kad ono :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:ne Koja ??tetaaaaaaa!!! Prekrasna je četvorka bila, sreća da je on pre??ivio, j3bo te slomio je zdjelicu na pola... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to malo pokitat i na cestu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali bi se skinut zadni diskovi i celjusti ak nis drugo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koja je to sreća molim vas?

Pa po ozljedama i frakturama, te trajnim o??tećenjima ??ivaca, mislim da ni neće vi??e imati vozačku!?

Felge su WORK VS-XX, a proizvode se samo u 19" i 20", a cijena po komadu je vani od 916 pa do 1285 EUR ovisno o fini??u promjeru i ET.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Roll bar je zakon,i to ga je spasilo.Taj roll bar je jebena stvar i sigurno ce ici u moju duju.

 

 

Roll bar je kod njega HOME MADE,zato se toliko i spigao,nije ga BAS kvalitetno napravio :bag: ...

 

 

a sto se tice lika,uopce mi ga nije zao :ne2

 

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je stvarno bio prelijep, ali hebote sto ucini od njega :bag::bag: dobro da je prezivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni roll bar izgleda kao da nije ba?? pomogao, na slici se vidi da je ispod razine vozačkog sjedala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Roll bar je kod njega HOME MADE,zato se toliko i spigao,nije ga BAS kvalitetno napravio :bag: ...

a sto se tice lika,uopce mi ga nije zao :ne2

 

:palacg

 

 

O evo jo?? jedne sveznalice.

 

Po čemu ti vidi?? da je home made roll bar?

 

Nije ti ??ao lika, ma super....

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuuuuuuu,pa u kaj se to zabio,pa cijela se ??asija sfrkala,pa i roolbar se uspio sav spopigat,mora da je imo preko 150kmh a mo??da i puno vi??e.

??ao mi dečka jer je i on kolko sam uspio si prevest u banani a i auto mu,al vidim da ga VW virus i dalje tjera da bude uporan prema tjuningu,eto to je volja,svaka mu čast :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
0