14 14
raxivan94

Kodiranje instrument table golf 4

Recommended Posts

Ja sam rezao za plavog Golfa, baš tu Bora Sport foliju. Najpreciznije je da odrežeš po Passat Full FIS foliji, tako sam i ja uradio. Samo dobre oštre makaze i ispane kao fabrika.

Sent from my S24 Ultra using Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ću tako i napravit, stavim ovu foliju od Bore ispod, a na nju Passatovu i prenesem mjere za izrezivanje mjesta za Full FIS, e sad, ja škarama ne bih, koliko god se trudio, rez ne ispadne uvijek baš ravan, pa budem pokušao na svoj način sa ravnalom i preciznim skalpelom, jer s njim mogu dobit ravan rez do kuta. Malo mi je žao to radit, ali izbora nemam, ili to, ili prodat oba sata i nadoplatit za Bora (1J5 920 846 C) Full FIS kojeg ne mogu naći u dobrom stanju ispod 250-300€, ebay i njegove cijene.

Ako imaš koju fotku od rezanja daj pošalji da vidim kako je ispalo, i ta folija, to je papir ili neki plastifikat?

Usporedba folija 1J5 920 826C  VDO Bora / 3B0 920 847E  VDO Passat 3.5BG

p5keygtt.jpg

andusumj.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto odsjeces mozes iskoristiti na toj tabli gdje ce nedostajati. Ja sam tako odradio. I oba sam sata spasio. I bili iskoristivi. Sklapelom je malo zeznuto sjeci jer je cudan matrijal te folije. Lakse je makazama skarama... Svakako se to ne vidi taj rez.

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da
Neki kao plastifikat je u pitanju, malo zeznut za rezanje skalperom, mada ako je u pitanju baš neki kvalitetan i oštar možda bi i moglo. To se unutra svakako i ne vidi tako da ne moraš baš ni biti 100% precizan.

Sent from my S24 Ultra using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovakvim sam to planirao odradit, imam ih dva, ovaj metalni i drugi sa plastičnim držačem raznih oštrica. Već sam s njim radio i to je dosta precizan i oštar skalpel, mada bi se moglo i sa običnim debljim, samo stavit novu oštricu ili odlomit prvu istrošenu. No, dobro, budem vidio kad to dođe na red, pa ću imat obje verzije u kombinaciji ako zatreba.

yoq7ul2v.jpg

rhu6r5tk.jpg

ea7gh35w.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makazama odradi. Nemas potrebe precizirati. Hoces li menjati led rasvjetu na satu? Poruci sebi odmah zamjenski full fis sa alija. Da i njega odradis

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

LE diode planiram u crveno ali za to ima vremena, kao i za folije, sad imam hitnijih stvari od tih modifikacija, njih budem uzeo kad dođe vrijeme i kad bude volje za takve stvari.

LCD za full FIS sam tražio na aliju ali cijene su eksplodirale, tih LCD-a je bilo more za siću 10-12€, sad gledam i prvo ne mogu naći, kad nađem cijena je  50-60€, za tu lovu mogu od talijana naručit originalni, pa sam to sad stavio na čekanje, iako sam baš jedan htio uzet da imam za rezervi, nije kao original ali za tu lovu što ih je prije bilo u ponudi bi se isplatilo.

Tražim i dalje ali nikako ne nailazim, ako imaš neki link na AE pošalji, možda se tebi posreći, mene neće nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!

€8.06 | Best For Audi LCD Display A3 A4 A6 S3 S4 S6 For VW VDO For SEAT For Audi VDO LCD Cluster Replacement Dashboard Pixel Repair Tool

https://a.aliexpress.com/_EyAzmjR

 

10€ sam ga platio, prije mjesec-dva.

 

U Sharanu i dalje radi bez greške, nakon 4-5 godina.

 

Sent from my S24 Ultra using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva liga prijatelju. :)

Polomio se tražeći i nikako da nađem, odmah ga uzimam, pa neka bude u rezervi, a ako zatreba palim puhalicu i mijenjam LCD.

Cijena 8,20€ sa dostavom do HR, to se traži, bolje ne može za tu lovu, fala puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj kod italijana orginal. Jes lud :) kod njih Monika samo orginal :)

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja što god vidim da je Italijansko, zaobilazim

Sent from my S24 Ultra using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto. Nemaju ljudi nista da valja... Al nista sem Monike :)55bfd42607404edc7cd88d26a5df2a26.jpg

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima. Evo iz Venecije. Pa ti reci da bi joj rekao NE9201982887a1cc8a7be6abacdb0a890d.jpg

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smanjite doživljaj momci, znači ne valja Ferrari, ne valja Lambo, Lanca itd...

Svi starimo, pa što, meni je Monika i dalje dobra.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lambo je VW

Sent from my S24 Ultra using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato Ferrari nije u koncernu, pa opet, nije za bacit.

Pedja se uhvatio na talijana, a spomenuo sam samo zato što sam baš vidio da jedna firma popravlja satove i prodaje ih, a vi svi odmah za njim. Naravno da bih prije kupovine dodatno provjerio da li je riječ o originalu ili kopiji, onaj tko me bolje poznaje zna da olako ne kupujem i dobro se unaprijed raspitam, ali dobro, vikend je, pa baš vam paše bacit spiku na šalu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zamjeri, zajebancija jest. Al i dalje iz Italije sve krs :)

A pored ferarija bi uvjek uzeo poršea :) tako da...

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno, tu se svi možemo složit da je Porš svetinja za nas ovdje, ali ono je bilo u okviru onog navedenog.

Odoh uzet onaj LCD dok ga kinez još ima, možda uzmem i koji za rezervu, zlu ne trebalo. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi par komada. Pa njuskalo nek radi posao.

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitaš mi misli.

No, prvo da imam za sebe.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moramo se malo šalit, da ubijemo monotoniju foruma

Fiat i Lancia su nekad bili strašna auta, možda i bolji od nekih njemaca, ali od 90ih su doživjeli ogroman pad.

Ferrari održava tu tradiciju i jesu čuveni, mada više preferiram Lambo.

 

Monika je stvarno top žena, bez obzira na godine.

 

 

 

Sent from my S24 Ultra using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako, neka šale počnu. :)

Lancia Delta Integrale, nema se što puno za dodat, tko je iole upoznat.

Upravo uzeo tri komada, čak i kad se dva uzmu onda je dostava gratis, pa ispada 6,21€ po komadu, što je super cijena ali kad već, onda neka bude još koji u rezervi. Ima na otpadu još dva Passata 3.5BG Variant, mislim da sam jednog vidio sa full FIS-om, pa ga planiram ubost, i na oglas, zato će mi LCD-i dobro doći ako je neki već dobio.

ixq9bgby.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, mur3633 said:

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!

€8.06 | Best For Audi LCD Display A3 A4 A6 S3 S4 S6 For VW VDO For SEAT For Audi VDO LCD Cluster Replacement Dashboard Pixel Repair Tool

https://a.aliexpress.com/_EyAzmjR

10€ sam ga platio, prije mjesec-dva.

U Sharanu i dalje radi bez greške, nakon 4-5 godina.

Kontaktirao sam trgovca i napisao da provjeri da li LCD paše na VW Golf / Bora i na Passata 3BG/3.5BG, još mu stavim napomenu ne šalji ako nisi siguran, blento već poslao, a meni sad upitnik iznad glave. Ovo su sve informacije na njegovoj stranici, pa ako ti nije problem još provjerit  da li sve štima, jer ne mogu se uhvatiti za ništa osim par detalja u opisu i jedne povratne informacije kupca gdje je lik stavio fotku od ugradnje LCD-a i to je taho od G4.

AliExpress.com - ( LCD full FIS)
Best For Audi LCD Display A3 A4 A6 S3 S4 S6 For VW VDO For SEAT For Audi VDO LCD Cluster Replacement Dashboard Pixel Repair Tool - (6,21€)

Opis:
- For AUDI/VW/SEAT
- VDO LCD Display
-
Driver SED1560TOB

Introduction:
Test for Audi A3 VDO, for AUDI A4 VDO, for Audi A6 VDO, for VW Golf, For VW Passat VDO, For Seat VDO.
The LCD display must be connected to the circuit with soldering paste, and the driver SED1560TOB must be connected to the mother board.

pwclu6yf.jpg

hsiihfis.jpg

ymwk9kta.jpg

igingq9t.jpg

7563zqgz.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vdo svaki isti. Tako da ne brini. Sve pase. Spremi lemilo i gas

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14