1 1
ventovr6

zašto mi u avataru piše...

Recommended Posts

Fogy pa sta nije bilo dogovreno da je to iskljuceno da korisnik ne vidi warn!? (to smo prije bili dogovorili)

 

i sad opet ti vratio.. valjda... u biti ovo je probni post s moje strane da vidim kolko "imam" :)

 

edit. heh - 20 % :) ,a dobro bar je sad taj kvadratic popunjen,onak mi bilo mutavo da stoji prazan kvadrat ako polje a unutra nista ne pise...

 

povlacim svoje prvo pitanje. nek bude ovako ako moj drug Fog misli da je tako bolje! ;-)

 

e da, bilo bi fora da svako vidi warn od svakog ,al ocito to tehnicki nije moguce izvest,osim da hm ili svi dobiju status moderatora sto je nemoguce, ili mozda hm obican clan moze po defaultu imat neki status moderatora koji samo gleda a nis nemoze radit :)

Edited by Tomek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda glupo pitanje, ali ocekujem pametan odgovor. A kako se warnovi smanjuju pojedinom korisniku? Dobra volja admina ili ostaju vidljivi zauvijek kao i rupice od kamencica na haubi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm bas da vidimo kolko ja imam-testing :)

 

 

pise 0 - coool :D

Edited by Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomek, vratio sam da se to vidi iz istog razloga zasto je i maknuto (tad ste svi rekli da vas to "pecka" kad vidite, e pa sad su mnogi poceli kupit warnove za iste stvari, mozda ce ovo vratit neku svijest)

BadBoi, nema smanjivanja, tek kad dodjes do 100% :) dobis ban na 2 tjedna i kad se vratis opet od nule

Share this post


Link to post
Share on other sites
je.. i to u dva klika...

 

pa zasto onda ne kliknes dvaput? :palacg jel ti otiso ljevi gumb na mishu? :)

stavite da onda svi mogu vidjet svaciji warn,zasto ne, ne vidim razlog zasto to nebi stavili,da bi necemu moglo skodit...

 

 

Drug Fog kako god ti kazes majstore iliti Bog :care:zivio

Nego Fogy jel ti poznata ona mala Maja-Paola iz BB-a !? ;-):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
za??to bi ti gledao tuđi warn?

 

pa kad vec vidim svoj ,da vidim i svaciji,zasto ne... neznam sad kakva korist,al neznam ni kakva steta ako bi se vidio... nebi skodilo uglavnom...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1