0
GTI-VR6-R32

Golf 2 1.6 dizel problemi nakon hladnog paljenja

Recommended Posts

Imam problema sa prvim paljenjem,sjedenem u auto i upali on iz prve,ali radi neravnomjerno, to je jos vise izrazenije kada je sve hladnije vrijeme i iz auspuha oblak plavkastog dima,nece da prima gas,auto se sav trese kada je na leru kao do je smanjen ler i odem u voznju i ugasi se poslije 100 metara voznje jos hladan motor i nece da upali onda on vergla kao da nema goriva,tek kasnije upali kada vrijeme otopli,ali motor kada se ugrije malo 50-60*C onda radi odlicno,ne dimi ni truna,prima gas,pali na pola kljuca.Obicni je dizel nije turbo. 89 godiste 40kw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je los motor... ovo za gasenje mi smrdi na zrak u sistemu.. imas li originalna crijeva goriva? komad gumeni pa komad ide prozirni plasticni do bosch pumpe? Meni je tu vukao fals zrak i gasio se ujutro... promjenio crijeva skroz gumena i nema problema.

A ovo sto radi nemirno to ti je tako kod losijeg motora, bitno da upali a dalje on ide... Jel dulje vergla kako je vrijeme hladnije? Malo uspricaj dezodorans u usis prije verglanja pa ce bolje upalit... start sprej je pre jak...

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne trosi mi vise od pola litra ulja do 0.8 kada ga nagazim,motor je radjen prije 6-7 godina ,mjenjao sam crijeva prvo jer sam sumnjao na njih odmah,sva sam crijeva pregledao mjenjao filter goriva,a proslu zimu mi se to nije desavalo da radi tako,ne vergla dulje odmah sastavlja samo ga to zeza nemirno radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada si grijace mjenjao? Mozda te koji zeza pa nemirno radi toga radi. Ako su stari kada je motor raden..mozda da ih promjenis...preporuka BERU....50kn 1x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima 3 godine vidis ni na kraj pameti da ih provjerim,moze biti do njih,a motor je radjen ja mislim u Listopadu 2011.sutra moram da ih provjerim grijace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grijaci br1 da

.... malo je zeznuto sto moras iskopcat 3 s letvice i onda testirat svakog posebno... a ona 2 iza pumpe je malo teze izmjeniti...

Plavkast dim govori o losijem izgaranju...To sto je motor radjen prije 5-6god neznaci nista jer ako je npr stavljen deblji dihung ispod glave eto nize kompresije i jednog od problema kad zahladi....

08l na 1000km il na 10tkm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da grijace moram da provjerim,a sada sam to malo gledao i dosta je zeznuto zamjenuti ovda dva grijaca do pumpe,vidis to sa dihtungom nisam znao a nisam ti ni ja neki pro. za auto znam samo osnovno zamjenuti ulje,filtere i jos ponesto,a za ostalo gonim u ovlasteni.A 0.8L na 10,000km

Share this post


Link to post
Share on other sites

dvojku si gonio u ovlašteni??? Alo mangoo :)

Da.. malo je zeznuto... Oteraj to Puksu on ti ima jako povoljne djelove a i rjesi rad i nebudes preveslan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam prije ali sada vise ne,imam i četvorku nju vozim u ovlasteni a dvojku kod jednog majstora sada,hvala na preporuci, samo dok uhvatim slobodnog vremena pa otjeram ako me ne bude zezao poslije paljenja.

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites
0