1 1
zeus007

Golf VIII

Recommended Posts

Pozdrav,

evo da predstavim svog novog ljubimca.

U pitanju je Golf VIII, 1,5 etsi 150ks, paket opreme Style.

Uzeo testno vozilo, 15tkm.

Za sada sam primjetio problem sa led svjetlom na zadnjoj klupi, kak imaju dva, ovo iza vozaca se samo pali i gasi ponekad, neki bug valjda ili do spoja.

Također znalo mi se palit problem sa sos sustavom, e sada ne znam jel to možda kad izgubi internet konekciju ili od kud znam.

Već sam pisao u ovlašteni za to, pa su mi rekli kod sljedećeg servisa će pogledat sve to i sredit.

S potrošnjom sam također zadovoljan, između 5 i 7 litara, malo jače od normalne vožnje.

 

Pišite ako još tko ima auto i kako je zadovoljan i eventualne mane s kojima se mogu susrest.

Nemam kaj na autu radit kad auto ima sve, jedino što mi pada na pamet zatamnit dodatno zadnja stakla s folijom i ne znam jel prednja smijem makar 15-20%

 

par slika:

https://ibb.co/SJFMT07

https://ibb.co/CsNW1XZ

https://ibb.co/ckf19bh

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na novom auto.

Ja sam prosli tjedan uzeo novi T-roc.. Isto sam isao na foru testno vozilo pa su me dobrano odgovorili od toga.
Po njihovom 6 mjeseci je testno, a iducih 6 mjeseci sluzi kao zamjensko vozilo.

Sent from my RMX2002 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle, iskreno ne znam sto se toga tiče, auto je bio star cca 11mj, i cijena je bila jako dobra (još sam je ja spustio naravno).

ovakvog sam slagao novog i cca 290tkn. A ja sam ga uzeo za puno puno manje, jedino evo sto od opreme nema i sto me nervira je kamera. Nije mi jasno kako su stavili siber koji je cca 1000 eure, a kamera koja je 300 eura nje nema. Ali od ostale opreme stvarno ima sve. 
iz tog sam ga razloga najviše uzeo, bilo je tu vise opcija, ali ovo je uletilo ko kec na desetku iskreno.

Razmišljao sam tu kameru da ugradim, ali je cijena sada 3500kn bez ugradnje -.-

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites



i ne znam jel prednja smijem makar 15-20%

 


Prednja ne smijes uopce. Zadnja mozes koliko hoces

Share this post


Link to post
Share on other sites
37 minutes ago, Xman said:


 

 


Prednja ne smijes uopce. Zadnja mozes koliko hoces

 

To sam si i mislio, ali reko hoće uopće skuzit ako me zaustave da su tipa 15% zatamnjena, a i ako skuze, hoće skuzit da to nije tvornički.. jer em ovako retardirano izgleda, em radi sunca 

Share this post


Link to post
Share on other sites
To sam si i mislio, ali reko hoće uopće skuzit ako me zaustave da su tipa 15% zatamnjena, a i ako skuze, hoće skuzit da to nije tvornički.. jer em ovako retardirano izgleda, em radi sunca 
Nije tesko skuzit a i znam lika kojem je murjak potegnuo kljucem i jasno, zagrebao foliju i poslao ga odmah na izvanredni tehnički.
Meni osobno ide na k da nas ovdje hebu za to a puštaju u Hr aute iz drugih zemalja koji imaju jebacki zatamnjena prednja stakla
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Xman said:

Nije tesko skuzit a i znam lika kojem je murjak potegnuo kljucem i jasno, zagrebao foliju i poslao ga odmah na izvanredni tehnički.
Meni osobno ide na k da nas ovdje hebu za to a puštaju u Hr aute iz drugih zemalja koji imaju jebacki zatamnjena prednja stakla

apsolutno se slažem, ne znam jel se mogu u ovlaštenom prednji prozori zamijenit da su tamniji pa da bude kao tvornički... jer ja znam da neki automobili imaju prednja zatamnjena tvornički, znači nije u pitanju niakakva folija, ali s druge strane nigdje to ne vidim u konfiguratoru da možeš dodat kao dodatnu opremu, uvijek bude da možeš dodat zatamnjena od B stupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki, ovo je tema samo za vlasnika projekta, komentari idu u drugu temu koju vlasnik mora otvoriti.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idu nove lampe, nova revizija ima riješen dotični problem.. Što se tiče problema sa SOS i nekad da se popale lampice asistencije novim softverom A5 kamere je riješeno.

Javi se svom ovlaštenom partneru i riješit će problem

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 05. 08. 2021. at 20:53, zvonexp said:

Idu nove lampe, nova revizija ima riješen dotični problem.. Što se tiče problema sa SOS i nekad da se popale lampice asistencije novim softverom A5 kamere je riješeno.

Javi se svom ovlaštenom partneru i riješit će problem

To je to! Tnx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ovako, u utorak idući tjedan idem 3 put u servis. U prvom terminu su napravili dijagnostiku valjda i naručili novo svjetlo za zadnju klupu te napravili update softwarea. U drugom terminu su zamijenili to svjetlo i to je sada ok, te su rekli da ne znaju zašto se ove greške jos uvijek pale, također su rekli da im pošaljem sliku svjetla gore kod SOS tipke kad se greške upale, i to sam im poslao. Sad su rekli da dođem 3 put da ih ovi neki u glavnom servisu od kud znam traže opet neku dijagnostiku. Ja ne znam kaj glume ali eto moj posao je odlazit u servis svaki tjedan. Btw kad se greška Googlea na njemačkom izbaci da je vjerojatno problem u kameri koja prati linije itd. E sad meni nije jasno ako sam ja to mogao izguglat, kako oni ne znaju do čega je stvar odnosno ne mogu barem pretpostaviti. A kao nemam pravo na zamjenski auto ili nešto da ne moram tamo camit po 3-4 sata, jer VW to ne odobrava, te mi jedino oni mogu iz svog djepa platit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od servisa do servisa, meni je AC Šibenik dao svog Golfa dok je moj bio kod njih na servisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo u ponedjeljak vozim auto u servis, zamijenit će volan. Kažu da će se onda ove greške srediti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas te neće al to je tak, mušice na tim prvim serijama, bilo bi fer da ti daju zamjenski barem al gle, uvijek mozes otic negdje drugdje i pitati da li daju zamjenski

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1